загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Центр дельфінотерапії відкрився в Ялті на базі Театру морських тварин

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Ялті на базі Театру морських тварин «Акваторія» відкрився Центр дельфінотерапії.

Про це повідомляє Курортно-інформаційний центр Криму.

«Відкриття нового Центру дельфінотерапії – важлива подія у туріндустрії Криму. Центр дасть змогу продовжити курортний сезон і добитися того, щоб турист їхав на оздоровлення в Крим і у міжсезонні - восени, взимку та навесні», - зазначив під час відкриття центру міністр курортів та туризму АРК Олександр Лієв.

За його словами, дельфінотерапія – перспективний метод психотерапії, що дає змогу добитися хороших результатів у лікуванні багатьох захворювань.

Довідка. Дельфінотерапія – реабілітація організму людини за рахунок впливу на нього ультразвуку, що відтворюється твариною. Дельфінотерапія сприяє усуненню наслідків перенесених психологічних травм та депресій. Спілкування з дельфінами активізує роботу організму у цілому та головного мозку, зокрема.

До списку новин