загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Медики стверджують, що омолоджуючі напої таки існують

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Як стверджують британські медики, омолоджуючі напої - це не казки, вони існують, їх декілька і вони справді здатні підтримувати здоров'я і зберігати молодість. На першому місці в списку омолоджуючих напоїв знаходиться мінеральна вода.

За твердженнями медиків, мінеральна вода готує наш шлунок до поглинання їжі і цим стимулює обмін речовин, а крім цього, виводить більшість токсинів і ще чудово зволожує шкіру, продовжуючи на тривалий час її молодий і доглянутий вигляд.

Другий рядок списку займає кава, яка тонізує організм, знижує ризик розвитку раку порожнини рота і передміхурової залози у чоловіків. Зрозуміло, вживати його потрібно в розумних кількостях. На третьому місці в списку омолоджуючих напоїв - чай, особливо зелений, який регулює обмін речовин, прискорює окислення жирів, а також сприяє зниженню ризику раку молочної залози.

Четверте місце займає гарячий шоколад, до складу якого входять у великій кількості антиоксиданти. Слідом за ним розташувалися червоне виноградне вино і молоко.

До списку новин