загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Науковці розповіли, хто найчастіше хворіє грипом

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Таємниця грипу: найбільше на цю недугу хворіють, як це не дивно, найактивніші вікові категорії. Як стверджує завідуюча відділом респіраторних та інших вірусних інфекцій Інституту епідеміології та інфекційних хвороб імені Громашевського, цей секрет грипу ще не розкрито. 

 

«Найбільша кількість захворілих, за досвідом, пандемії та постпандемічного року була саме серед осіб молодого віку. Тобто, десь з 17 років і до 50. Найбільш старші люди мало хворіли, маленькі діти також мало хворіли. Ніхто в світі досі не може пояснити з чим це пов’язано: з гормональним фоном чи там з чим, - це не вивчене питання», - зауважила Алла Мироненко.

 

Вона також наголосила, що науковцями було встановлено пріоритетну групу ризику щодо вакцинації. До неї входять, перш за все, вагітні жінки.

До списку новин