загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Названо основні причини смертності людей в сучасному світі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

 Гіпертонія, алкоголь і куріння — причини більшості смертей. В наймасштабнішому дослідженні, що проводилося впродовж п’яти років, взяли участь 500 вчених з Вашингтонського університету в Сієтлі. Дослідники задавалися метою встановити основні причини смертності населення в період з 1990 по 2010 рік. 

 

Тривалість життя зростає, але підвищується й рівень захворюваності. Фото: Svidenovic/ stockfreeimages.com

 

Вчені склали два списки, які складалися з 100 пунктів: захворювання, війни, некомпетентність лікарів, нещасні випадки та ін. Висновки дослідників такі: гіпертонія, вживання алкоголю і куріння — основні причини погіршення здоров’я і причин смертності людей. 

 

Проблеми з зайвою вагою, ожиріння, на тлі якого можуть розвиватися й інші хвороби, також становлять загрозу для здоровя. На сьогоднішній день, кожен девятий дорослий житель нашої планети має проблеми з зайвою вагою. І ожиріння залишається причиною кожної четвертої смерті

 

Якщо інсульт та ішемічна хвороба серця, як і раніше складають основні причини смертності в Східній Європі, то рівень смертності від СНІДу в цих країнах за останні 20 років різко піднявся з тридцятої позиції на четверту

 

Підсумки проведеного дослідження, показують, що в результаті інсультів і захворювань серця в 2010 році померли майже 13 мільйонів людей. Ці хвороби, причинами яких є ожиріння та поганий контроль за рівнем холестерину, є причиною кожної четвертої смерті в світі

 

У той час як в 2010 році захворюваність на рак легенів і діабет зросла, в списку основних причин смертності — туберкульоз та діарея, навпаки, зайняли більш низькі позиції. 

 

Тривалість життя зростає, але підвищується й рівень захворюваності — така, на думку вчених, картина сучасного світу. 

 

І хоча деякі фахівці ставлять під сумнів результати подібних досліджень, багато експертів вважають, що на сьогодні подібні доповіді — єдиний спосіб відстежити ті чи інші тенденції в різних сферах життя населення планети. 

 

Результати дослідження були опубліковані в медичному журналі Lancet.

До списку новин