загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Літні люди можуть не обмежувати себе в їжі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Відомо, що надмірне обмеження у харчуванні іноді застосовується при лікуванні надмірної ваги у літніх людей. Але виявилося, що такі обмеження не дадуть бажаного результату, якщо людині понад 75 років.

Такого висновку дійшли дослідники з Університету штату Пенсільванія, повідомляє likar.info.

"Протягом 5 років учені спостерігали за станом здоров'я і харчуванням 20 тис. літніх людей. Порівняльний аналіз не виявив жодного зв'язку між частотою розвитку серцево-судинних захворювань, метаболічного синдрому, цукрового діабету, смертності учасників та структурою харчування", - зазначає видання.

Повідомляється, що підвищений ризик розвитку гіпертонії був лише у групі, в якій вживали занадто багато солодощів, хліба і молочних десертів.

Таким чином, літнім людям не варто надто обмежувати себе в їжі, розраховуючи таким чином схуднути або запобігти захворюванням.

До списку новин