загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Мезим не змогли перевірити і заборонили

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Державна лікарська служба заборонила аптекам не тільки продавати, але й зберігати Мезим, якій в рекламі позиціонує як препарат від наслідків переїдання. Щоправда заборона стосується тільки однієї серії - №13635. Але пакуночки з ліками все одно радять перевірити і покупцям.

Проте під заборону Мезим потрапив не через пропаганду переїдання чи неефективність препарату. В службі пояснюють: "На підставі закінчення строку тимчасової з

"Свідомо", коли досліджувало чи безпечний Мезим, з’ясувало, що Мезим складається з панкреатину - ферменту, який підшлункова залоза здорової людини виробляє самостійно. А тому - додатково організму вони абсолютно не потрібні. Крім того, препарат розчиняється у шлунку, де він не ніяк не – адже травлення відбувається у кишечнику. Але найголовніше, що самолікуванням з Мезим, Ви можете пропустити серйозне захворювання.

До списку новин