загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Гірськолижний комплекс «Протасів Яр»

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

На території гірськолижного спуску Протасов Яр, який розташований в центрі Києва недалеко від Республіканського стадіону, знаходяться дві лижні траси різної довжини та складності для різних рівнів підготовки.

Перша траса більш полога і її довжина — 500 метрів з перепадом висот 70 метрів. Вона розрахована для початківців сноубордистів, лижників і просто любителів проводити час на лажах. На трасі функціонує одномісний бугельний підйомник.

Друга траса крутіша за першу, але її довжина менша. Її довжина 300 метрів і перепади висот як і на першій — 70 метрів. Призначена для досвідчених лижників і сноубордистів. Вона забезпечена двомісним бугельним підйомником.

До списку новин