загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вчені з’ясували, чому чоловіки важче переносять грип

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чоловіки при простуді та грипі справді більше страждають, ніж жінки.

Як встановила невролог з Університету Дархем лікар Аманда Еллісон, секрет криється у відмінностях у зоні мозку, що відповідає за баланс багатьох показників, включаючи температуру тіла, пише The Telegraph.

У дитячому віці у чоловіків і жінок ця зона однакового розміру, однак у підлітковому віці у хлопчиків вона починає зростати за рахунок впливу тестостерону.

Йдеться про зону преоптичних ядер. Коли інфекція пробирається в організм, тіло підвищує температуру, щоб від неї позбутися. Підвищенням температури якраз і “займаються” ядра. Але у чоловіків більше температурних рецепторів внаслідок збільшеного об’єму зони. У результаті підвищення температуру чоловіки переживають важче, що підтверджують знімки мозку.

Тому, за словами лікаря Еллісон, чоловіки не перебільшують симптомів. Вони насправді почуваються гірше.

До списку новин