загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Старенький електрик встановив гімнастичний рекорд України. Чоловік займається спортом, бо не хоче стати схожим на Вінні-Пуха.

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

71-річний електрик із Криму дає чосу молодим гімнастам-олімпійцям. Напередодні він виконав гімнастичний елемент, із яким одразу ж потрапив у Книгу рекордів України, йдеться в сюжеті ТСН. Упродовж майже 5 секунд висіти, тримаючись на кільцях, - таке можуть лише найсильніші гімнасти світу. Пенсіонер Володимир Трофимець каже, до спорту і гімнастики прийшов у 12 років, попри відсутність підтримки батьків. Відтоді не полишав ні на день тренувань, моржував і бігав. Тепер він не хворіє звичайними старечими недугами і планує дожити до ста років. Головна його порада – бодай ранкова гімнастика, але щодня. "Мої колеги кинули займатися, вже ходять, як Вінні-Пухи", - каже він. "Треба займатися, тоді буде результат. Якщо не займатимешся, то все атрофується. Все стає непридатним, якщо воно не вправляється. Потрібно рухатися", - упевнений рекордсмен національного реєстру рекордів України Володимир Трофимець.

До списку новин