загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Кава - ефективний засіб профілактики і лікування хвороб

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Американські вчені з Університету Юти довели: у любителів кави, які випивають не менше чотирьох чашок цього напою в день, ризики захворіти на рак шиї і голови, щонайменше, на 39 відсотків менше, ніж у тих, хто відмовляється від цього підбадьорливого напою.

 

На чому грунтуються висновки

Онкологи виконали дев'ять всіляких досліджень, і в кожному з них виявили досить чітку залежність між попередженням раку шиї та голови і споживанням кави, в якому міститься кофеїн. Було виявлено також, що при споживанні не менше п'яти чашок кави щодня людина захищає себе від розвитку раку простати (ризики захворіти стають ниже на 60 відсотків), від раку глотки і пухлини мозку.

Зцілюючі властивості кави

Кава містить безліч антиоксидантів. Власне, ця обставина, на думку онкологів, і здатна перетворити рядовий напій у засіб, здатний захистити від ракової пухлини. Раку шиї і голови властиве формування метастазів у лімфатичних вузлах, а також в органах, які розташовані поблизу вогнища хвороби. Подібні пухлини, за звичаєм, входять в розряд сквамозно-клітинних карцином.

Практична цінність дослідження

На даний різновид злоякісних утворень припадає приблизно чотири відсотки від усіх випадків захворювання раком. Щороку в США реєструють не менше тридцяти тисяч нових хворих на рак шиї і голови та не менше десяти тисяч смертей, які пов'язані з даною патологією.

Кава здатна зміцнити серце

Не так давно з ініціативи Національного інституту з вивчення ракових захворювань і Асоціації пенсіонерів США було проведено досить масштабне дослідження. Вчені зробили висновок, що при регулярному вживанні натуральної кави знижуються ризики появи інсульту та інфаркту. У цьому сімнадцятирічному дослідженні взяли участь чотириста тисяч жителів США у віці від п'ятдесяти до сімдесяти років. Ще в 1995-1996 роках учасники експерименту заповнили анкету про своє харчування, розповіли про особливості вживання кави. Аж до 2008 року за учасниками експерименту вели регулярне спостереження.

Були проаналізовані отримані дані. Вчені зробили висновок, що при регулярному вживанні кави на десять відсотків зменшується смертність від серцево-судинних захворювань, діабету, інсульту, респіраторних захворювань. Причому, цей результат виявився справедливим і для тих, хто любить каву без кофеїну.

Наскільки кава калорійна

Цей напій виготовляють з обсмажених зерен кавового дерева, він відмінно тонізує і здатний давати стимулюючу дію. У ста грамах кави міститься дві ккал.

Олена Світ-лікар

До списку новин