загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

80% жінок і 40% чоловіків не задоволені своєю зовнішністю

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Коли відображення в дзеркалі не тішить. 80 відсотків жінок і 40 чоловіків не задоволені своєю зовнішністю і прагнуть щось у ній змінити. Кажуть психологи. Нині це не проблема, адже пластична хірургія розвивається швидкими темпами. Тільки в Києві існує близько 30 клінік пластичної та естетичної медицини.  Але замість носа може залишитися самий хрящ, ризикуєте втратити й вуха.

В Україні чи не щодня  кілька людей стають жертвами невдалих пластичних операцій. Замість красунь жінки перетворюються на потвор. Попри це, саме представниці слабкої статі - основні клієнти естетичних хірургів.  Одній  хочеться виправити форму носа, іншій -  брови, комусь - мочки вух. Меж досконалості немає, а ось ціна лікарської помилки висока.

Два роки тому Андрій зробив невдалу пластику носа, після якої у нього згнив носовий хрящ. Тетяна опинилася в аналогічній ситуації. Через отопластику дівчина залишилася без вух. Тепер замість них - потворні обрубки.

Чимало людей спробували стати досконалішими за допомогою скальпеля. Втім для більшості це не фізичні вади, а комплекси, кажуть психологи.  Реклама та журнали нав’язують свої, зручні, стереотипи краси. Хірурги готові прооперувати будь-кого. Для більшості це вигідний бізнес. Втім висока ціна не завжди запорука омріяної вроди.

Влада Тарасенко, психолог : " Что нам внушалось? красивых любят больше, когда я буду красивой, очень  и соответствовать какому то образу  и тогда я буду успешной и все меня будут любить".  

Хотіли наблизитися до канонів краси, стали піддослідними кроликами липових хірургів . У Флориді заарештовано Келвіна Батлера, який видавав себе за лікаря і робив збільшення сідниць за допомогою  супер клею. За кожну маніпуляцію Батлер брав по 400 доларів. Як наслідок - сотні понівечених тіл. Якщо у Сполучених штатах горе-пацієнти  можуть отримати компенсацію, то в Україні ні. Річ у тім, що професії пластичний хірург в нашій країні не існує.

Віктор Сердюк, президент всеукраїнської ради захисту пацієнтів: " Вони являються по суті не легальними надавачами послуг.  Це не законна лікарська діяльність і для цього є кримінальна стаття. В карному кодексі в новій редакції".

Ця дівчина вже ніколи і не звернеться, бо стала черговою жертвою краси. Вона померла під час операції зі збільшення грудей. Вводячи наркоз, лікарі пошкодили вену та легеню. Трагедія сталася у приватній клініці Запоріжжя минулого року.

Лише після смертельного випадку із Ксенією естетичну медицину вирішили взяти під жорсткий контроль. За один місяць анулювали понад сотню ліцензій. Однак до кінця року уже встигли видати більше ніж три тисячі. переважно  - для приватної практики. Юристи радять перевіряти, чи є такі дозволи в клінік. І додають: потрібно вимагати договори, чеки та інші документи.

 Віктор Сердюк, президент всеукраїнської ради захисту пацієнтів : " Потрібно, як мінімум зафіксувати сам факт звернення до цього лікаря. Чи взагалі робили аналізи. Які аналізи взагалі потрібні. Речі,які доводять, що ця процедура зроблена хоча б з якимось виглядом пристойності".

Але найстрашніше те, що навіть за наявності усіх документів за понівечене тіло дуже складно отримати відшкодування. А страхові компанії неохоче страхують такі ризики.

До списку новин