загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вчені: Прогулянка є кращою для організму, ніж заняття у тренажерній залі

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Тривала прогулянка є кращою для організму, аніж інтенсивні заняття у тренажерній залі.

Вправи із невеликою інтенсивністю покращують чутливість організму до інсуліну, а також знижують рівень шкідливих ліпідів у крові, пише The Daily Mail.

Такого висновку дійшли вчені з Університету Маастрихта в Голландії. Висновки опубліковані в журналі PLOS ONE.

Вони розділили 18 підлітків у віці від 19-ти до 24-х років на три групи – одна група протягом 14-ти годин не виконала жодної вправи, інша – сиділа 13 годин, але зробила годину інтенсивного тренування, і остання група провела стоячи 6 годин, інші чотири години ходила і ще дві години відпочивала.

Було встановлено, що при однаковому рівні енергії, рівень холестерину і ліпідів був значно менший у групі, яка займалася спокійно і протягом більш тривалого періоду, пише «Українська правда».

До списку новин