загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Американські вчені назвали точний час людського піку і початку старості

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Процес старіння в людському організмі починається після 39 років. Саме в цей період в мозку людини припиняється вироблення важливої речовини - мієліну.

Про це свідчать результати експериментів, які проводила група американських вчених, пише портал Свет и тени.

Мієлін виступає найважливішим компонентом безпосередньо для вироблення нервових волокон. Припинення ж вироблення цієї речовини призводить до погіршення когнітивних і рухових механізмів в організмі людини.

Вчені проводили дослідження серед людей від 23 до 80 років. Піддослідні виконували певні нескладні дії, пов'язані з рухом. Після цього вчені порівняли швидкості, з якими вся дослідна група виконувала дані руху, а також кількість мієліну.

У результаті було виявлено, що пік активності організму і кількості мієліну в організмі людини припадає на 39-літній вік. Саме з цього моменту, стверджують американські вчені, люди починають стрімко старіти.

До списку новин