загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

У космосі старість відступає

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Група вчених з Великої Британiї i США, дослiджуючи змiни в органiзмi космонавтiв, виявила, що перебування в космiчному середовищi перешкоджає старiнню м'язiв тiла, а також зменшує "зношення" деяких генiв.

А це приводить до продовження життєвого циклу людини. Це також стає своєрiдним бiологiчним пiдтвердження фiзичної теорiї ймовiрностi Ейнштейна. Вiдомо, що час на Землi i в космосi тече по-рiзному. З точки зору теорiї вiдносностi, швидкiсть течiї часу безпосередньо пов'язана зi швидкiстю руху самого об'єкта. Таким чином, якщо об'єкт зможе досягти швидкостi свiтла, то час для нього практично зупиниться.

Як приклад Ейнштейн наводив так званий "парадокс близнят". За його словами, якщо один близнюк полетить в космос i через багато рокiв повернеться на Землю, то знайде свого брата сильно постарiлим, тодi як сам буде ще молодим -- завдяки тому, що його корабель перемiщався зi швидкiстю свiтла.

До списку новин