загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Йодована сіль не допомагає від йододефіциту

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Йодована сіль не допомагає від йододефіциту. Такого висновку дійшли фахівці центру споживчих експертиз "ТЕСТ". В Україні є державний стандарт виготовлення збагаченої солі, за яким вміст йоду має становити не менше ніж сорок міліграмів на кілограм. Однак у досліджених зразках немає і половини необхідної кількості мікроелемента. Тож ця сіль, хоч і коштує дорожче, нічим не відрізняється від звичайної, бо не має корисних властивостей. Причому  імпорті продукти виявилися ще гіршими за вітчизняні.

Ніна Кільдій, керівник відділу тестувань центру експертиз "Тест" : " В нас там було два привезених зразки: одна з Італії, одна з Німеччини сіль, вона там була шалено дорога. І в іній з самого початку був заявлений занижений, як для України, вміст йоду. Цікавий висновок вийшов, що нічого гнатися за дорогими йодованими солями, а можна купувати вітчизняний, доступний за ціною".

Татьяна Наконечная 

До списку новин