загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вірність продовжує чоловікам життя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Група італійських учених з Університету Флоренції на чолі з доктором Еммануелем Джанніні, досліджуючи фактори довголіття, прийшли до висновку, що вірність одному партнеру продовжує життя.

Як повідомляє Mignews, учені виявили, що чоловіки, які вели активне сексуальне життя, але при цьому зберігали вірність своїй другій половині, менше страждали від серцево-судинних захворювань і в середньому жили довше.

Джанніні пояснив результати дослідження, в якому взяли участь близько чотирьох тисяч чоловіків, тим, що за активного сексуального життя у чоловіка виробляється більше тестостеронучоловічого гормону, що знижує ризик появи депресії, покращує стан серцево-судинної системи і в цілому поліпшує обмін речовин. У свою чергу вірність підвищує стресостійкість та оберігає чоловіка від нервових потрясінь.

Нагадаємо, група американських науковців провела дослідження, під час якого встановила, що залучення людини до соціальних взаємин збільшує шанси дожити до похилого віку.

Згідно з результатами дослідження, люди, які ведуть активне громадське життя, на 50%, порівняно із самотніми людьми, збільшують для себе ймовірність прожити довше.

До списку новин