загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Хто з можновладців довгожителі?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Виявляється, серед довгожителів дуже мало відомих людей. Звичайні сільські бабусі і дідусі, важко працюючи, частіше доживають до глибокої старості, аніж ті, хто був, скажімо при владі. Винятки таки бувають, та лише за умови, що цих можновладців колись скинули з Олімпу.

Наприклад, останній отаман Запорізької Січі Петро Калнишевський (1691-1803 р.р.). Він вже був похилого віку, коли Катерина у 1775 році вислала його на Соловки і тримала там у жахливих умовах: навіки під замком, у невеличкій камері, звідки випускали подихати свіжим повітрям тільки два рази на рік. Отаман просидів там 25 років, зібрався півтораметровий шар нечистот. Після амністії відмовився виходити на волю і помер тільки 1803 року у 112 років. Тобто встиг пожити у трьох століттях: XVII, XVIII та ХІХ.

Чиновники «антипартійної групи» 1957 року, впавши з олімпу, Вячеслав Молотов і Лазар Каганович пережили всіх своїх колишніх товаришів по політбюро і померли у 96 та 98 років відповідно. Довго живуть й члени королівських сімей, якщо вчасно залишають трон. Наприклад, англійці страшенно недолюблювали Єлизавету-старшу (1900-2002), поки вона правила разом з чоловіком. Всенародна любов до неї повернулася одразу після отримання статусу вдови. І чим більше вона собі спокійно жила, дрімаючи на балах, тим краще відгукувалися про неї її піддані. Рекордсменом з довголіття є японський принц Хігасікуні (1887–1990). В молодості був гультяєм, але з віком зробив велику військову кар’єру. Проте, ступивши на престол, протримався там лише два місяці – і зі скандалом пішов у відставку. Решту життя відпочивав.

А загалом статистики повідомляють, що Японія на сьогодні є лідером за кількістю 100-річних громадян. На архіпелазі таких зараз нараховується понад 50 тисяч! Найстаріші чоловік і жінка на планеті – це японці (115 і 114 років відповідно). Ну, а чемпіонкою з довголіття у всі часи залишається француженка Жанна Калман. За документами вона народилася у 1875 році, за рік до винаходу телефону, і померла у розквіт Інтернету, у 1997 році.

Мирослава КОСЬМІНА

До списку новин