загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як стати здоровим довгожителем

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Радять провідні українські вчені-геронтологи

Науковці медики, геронтологи всього світу намагаються розгадати таємницю людського життя, віднайти еліксир молодості, зробити земне існування людини якомога довшим та якіснішим.

До вашої уваги 10 порад для збереження довголіття при міцному здоров'ї та ясному розумі, від провідних українських експертів, які досліджують механізми старіння та чинники, що впливають на тривалість життя людей: 1. Здоровий сон з індивідуальною комфортною тривалістю. 2. Любов - еліксир молодості. 3. Раціональне (різноманітне і збалансоване) харчування. 4. Заряджання енергією від природи. 5. Міцна родина, психологічний комфорт - міцне здоровя. 6. Активний рух (фізичні вправи і спорт). 7. Життя в гармонії із собою. 8. Допомогна іншим. 9. Подолання депресії, позитивний погляд на життя, . 10. Навчання чомусь новому. Отож, щоб довго залишатися здоровими, треба навести лад у голові й серці, навчитися жити в гармонії зі світом і радіти кожному дню. Життя триває! Підготувала Наталія Антонюк,

До списку новин