загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як смачно підтримати своє здоров'я

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Щовечора перед сном протягом 1,5 місяців з'їдайте:

Курага інжир чорнослив

1 плід інжиру (смоківниці)

5 сушених абрикосів (кураги)

1 плід чорносливу

Ці плоди містять речовини, що викликають відновлення тканин, з чого складаються міжхребцеві м'які диски. Також ці речовини роблять ці тканини більш стійкими і пружними. Посилення цих тканин призводить до того, що хребці самі стають на відведені їм природою місця, без зовнішньої мануальної корекції.

Спробуйте так зробити - ви не впізнаєте свій хребет. Речовини, необхідні для здійснення такої процедури, не містяться в кожному плоді окремо, а утворюються при їх змішуванні. Також це поєднання містить магічну силу, а також здатне підвищувати статеву силу чоловіків і жінок.

Автору цей рецепт повідомили спортсмени-олімпійці, які таким чином відновлювали собі хребет після сильних навантажень.

Курага або урюк, неважливо як називають сушений абрикос, безсумнівно, просто криниця корисних речовин. Науково доведено, що сушені абрикоси надають сприятливий вплив на серцевий м'яз, завдяки вмісту калію, крім того, курага відмінна профілактика онкозахворювань. У складі цього «чудо-сухофрукта» - фосфор, залізо, кальцій, каротин, вітамін В5.

Інжир - профілактичний засіб від раку, нормалізує діяльність щитовидної залози. Крім того, сушений інжир сприяє виведенню паразитів з кишечника. Застосовується в якості народного засобу при лікуванні бронхіту.

Чорнослив - ще один подарунок природи для вашого здоров'я. Мабуть, перше, на що робить вплив сушена слива - це шлунково-кишковий тракт. Настій з чорносливу сприяє нормалізації роботи системи травлення. До того ж, чорнослив корисний і тим, у кого є проблеми з серцем і високим тиском. Крім того, вважається, що чорнослив корисний при хворобах нирок, ревматизмі, захворюваннях печінки і при атеросклерозі. А завдяки високій концентрації вітаміну А, він ще і покращує зір.

До списку новин