загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Стало відомо, звідки приходить старість

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вік - це всього лише число. Нове дослідження виявило, що людині стільки років, на скільки вона себе відчуває.

Якщо люди вважають себе старими і немічними, то вони з більшою ймовірністю відмовляються від таких даруючих молодість і бадьорість видів діяльності, як спілкування і фізичні вправи. Навпаки, люди з позитивним ставленням до життя з більшою ймовірністю будуть продовжувати брати участь у цій діяльності. І це допоможе їм залишатися у формі і більш зібраними подумки.

Експерти з університету Ексетера вважають, що якщо літня людина поставила на собі хрест, то вона і вести себе буде, як старезний дід. Дослідники провели опитування 59 літніх людей. Їх запитували про старість і крихкість розуму. Виявилося, що ставлення літньої людини до себе може призвести до втрати зацікавленості у соціальній та фізичній діяльності, слабкому здоров'ю і зниженню якості життя. У результаті вдалося прийти до науково обгрунтованого висновку: якщо вважати себе немічним і думати, як старий, то це дійсно спрацює.

Люди, які ховають себе заживо, відмовляються від фізичних навантажень, ведуть жалюгідне існування. У результаті їх здоров'я стає більш крихким. Вони перестають спілкуватися активно з оточуючими, як наслідок, замикаються в собі і стають більш нещасними, оскільки у них не виробляються гормони щастя. Навпаки, ті, хто не вірить у свій вік і відмовляється визнавати старість, і виглядають набагато молодше, і поводяться, як молодь. І це подовжує в значній мірі тривалість життя.

До списку новин