загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Яйця: чого більше користі чи шкоди?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Яйця корисні для здоров`я, підтвердили американські вчені. В ході дослідження, проведеного в університеті Коннектикуту, США, учасники їли або три яйця в день, або яєчний замінник в еквіваленті. Через 12 тижнів у представників першої групи вчені відзначили підвищення рівня і якості молекул "хорошого" холестерину, який допомагає виводити з організму жири, не даючи їм відкладатися на стінках кровоносних судин.

Інші дослідження вказують на те, що натуральні яйця в рамках низьковуглеводної дієти сприяють зниженню рівня запалення в організмі, характерного для людей з метаболічним синдромом.

Вчені з університету Міссурі, США, дійшли висновку, що у дівчаток підлітків краще працювала сигнальна система насичення і голоду, забезпечувана гормонами шлунка, якщо з ранку вони їли сніданок з високим вмістом білка, зокрема, яйця. Таким чином, яйця є ідеальним сніданком, надовго утоляющим голод і дає енергію.

Багато людей уникають яєць, оскільки в них багато холестерину, однак наукові дослідження вказують на те, що людям без проблем зі здоров`ям можна без побоювання є цей продукт. Більш того, як виявилося нещодавно, в яйці міститься на 14% менше холестерину, ніж вважалося раніше. Також, природний холестерин, що міститься в яйцях, набагато менш небезпечний для здоров`я, ніж насичені жири, якими повні продукти швидкого приготування і сумно відомий фастфуд.

До списку новин