загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ветеранські пенсії йдуть на ліки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Ветерани – пацієнти особливі. На диспансерному обліку в лікувально-профілактичних закладах нашого міста їх нині перебуває 7565, в тому числі 827 інвалідів війни та 1718 учасників бойових дій.

У центральній міській лікарні є 16 спеціальних ліжок для ветеранів, хоча лікують їх і в звичайних палатах, адже це та категорія пацієнтів, яка через поважний вік мусить лікуватись і часто, і довго.

За минулий рік у стаціонарах ­пролікували майже дві з половиною тисячі ветеранів, тобто кожного третього з них. А в санаторії з’їздили лише 3 відсотки від загальної кількості ветеранів.

У березні в усіх поліклініках міста розпочалася планова диспансеризація ветеранів, яка триватиме ще протягом квітня-червня, повідомила на засіданні міськвиконкому, де було заслухано питання про стан надання медичної допомоги ветеранам та інвалідам Великої Вітчизняної війни, заступниця начальника міського управління охорони здоров’я Вікторія Покоєвчук.

Звичайно, не всі з ветеранів мають достатньо сил, щоб пройти цю диспансеризацію в поліклініці. Отож, запевняють в управлінні охорони здоров’я, ветеранів війни, котрі протягом півроку не оглядалися вузькими спеціалістами, не лікувалися стаціонарно та за станом здоров’я не можуть прийти в поліклініку, комплексні бригади лікарів оглянуть удома.

Є в усій цій картині дуже суттєвий недолік. Недешеве лікування, яке у ветеранів практично ніколи не закінчується, вони мусять оплачувати переважно з власної кишені. Адже пільгове забезпечення ветеранів ліками проводиться тільки частково у зв’язку з обмеженим фінансуванням. За весь минулий рік на пільгове амбулаторне забезпечення медикаментами учасників та інвалідів Великої Вітчизняної війни використано в нашому місті всього 344 тисячі гривень, на стаціонарне – близько 88 тисяч, а на пільгове зубопротезування – 190,6 тисячі гривень.

До списку новин