загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

На велосипедах — до Європи

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Через тиждень у Кобеляках відбудеться акція, яка на ділі, а не на словах, наближає Україну до Європи.

Мова йде про велопробіг вулицями райцентру, який відбудеться вже втретє. Як відомо, у країнах Європи саме цей вид транспорту є одним із найпопулярніших. На них їздять і представники робітничого класу, і клерки з офісів, і навіть мери міст. На відміну від європейців, українці ще хворіють дитячою болячкою, яка має назву «понти». І намагаються, як оті хлопчики в дитячому садку, мірятися між собою розмірами. Щоправда, не того, чим хизуються малюки, а автомобілів. Та сенс залишається однаковим.

Приємно, що в Кобеляках із кожним роком стає все більше й більше людей, котрі розуміють, що європейська культура заключається зовсім не в розмірі автомобіля чи гаманця, а в іншому. Це — турбота про довкілля і про власне здоров’я.

Саме пропаганді здорового способу життя та збереженню чистоти повітря і присвячується велопробіг вулицями Кобеляк. У свій час його організатором виступив приватний підприємець Ігор Лашко. На першу акцію «За чисте повітря» зібралось із десяток велосипедистів. Пізніше їх число збільшилось до п’яти десятків. А вік деяких аматорів велосипедного спорту сягав далеко за 70 років.

От і зараз організатори не встановлюють особливих вікових обмежень для учасників. Як сказав Ігор Лашко: «Ми запрошуємо всіх, від 14 до 100 років, хто любить фізкультуру і береже довкілля. Можна їхати і молодшим за 14 років, але лише в супроводі батьків».

Старт велопробігу призначений на 9 годину 18 травня. Проїхавши по вулицях Кобеляк кілька кілометрів, учасник за бажанням візьмуть участь у гонці на швидкість. Дистанція буде коректною: кількасот метрів, від будівлі відділу освіти до райвідділу внутрішніх справ.

Організатори сподіваються, що кобелячани і гості міста не лише проїдуться на велосипедах, а й висловлять свої пропозиції щодо проведення інших подібних акцій.

Ігор ФІЛОНЕНКО

До списку новин