загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Волоські горіхи знизять холестерин

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Згідно з даними нового дослідження, волоські горіхи і горіхове масло сприяють зниженню рівня холестерину, чим також скорочують ризик серцево-судинних захворювань.

Вчені з університету Тафтс і університету Пенсільванії розділили випадковим чином 15 добровольців на 4 групи. Всі добровольці були відносно здорові з помірною гіперхолестеринемією (високий рівень холестерину в крові). Учасники на початку і наприкінці дослідження пройшли ряд біохімічних і фізіологічних тестів. Перша група щодня приймала цільні горіхи (85 грамів на день), друга - їх шкірку (6 грамів), третя - знежирені ядра (34 грама), четверта - масло (51 грам).

Результати випробувань показали, що одноразове споживання масла волоського горіха покращувало функціональний стан кровоносних судин. Масло волоського горіха особливо сприятливо впливало на збереження клітин, що вистилають стінки кровоносних судин - а вони грають важливу роль у розвитку серцево-судинних захворювань. Споживання цільних волоських горіхів підвищило рівень «хорошого холестерину» і більш ефективно допомогло вивести надлишки «поганого» холестерину з організму.

Ще в 2010 році вчені виявили, що дієта, багата волоськими горіхами і горіховою олією може підготувати організм краще справлятися зі стресом. Група американських дослідників заявила: «Ми вже знали, що регулярне вживання в їжу волоських горіхів допомагає знизити рівень холестерину в крові. Проте до цих пір ми не знаємо, які компоненти волоського горіха відповідали за цей ефект. Зараз ми спробували визначити компоненти з плодів і масла, які допомагають т поліпшити здоров'я серця ». Дослідники вказують наступні корисні сполуки: альфа-ліноленова кислота, гамма-токоферол і фітостероли.

До списку новин