загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Шкода гніву: Вчені розповіли про наслідки спалахів агресії

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Спалахи гніву небезпечні для серця, заявили співробітники Гарвардської медичної школи у Бостоні.

Їхні висновки засновані на вивченні стану здоров'я понад 3 тис. пацієнтів, які пережили інфаркт. Як з'ясувалося, роздратування підвищувало його ризик удвічі протягом двох годин після його настання. Як інформує РБК, дослідження вчених опубліковане в American Journal of Cardiology.

"Чим сильніший спалах гніву, тим вищий ризик виникнення інфаркту. Сильні спалахи (кидання предметів у співрозмовника) збільшують його в чотири рази, а помірні (стискання кулаків, зубів) - удвічі", - говорить автор дослідження Елізабет Мостофскі.

У ході дослідження добровольців запитували про події, що відбулися в їхньому житті протягом року, про дієту, спосіб життя, фізичну активність та прийом лікарських препаратів. В результаті 1 тис. 484 учасники зізналися про спалахи гніву, у 110 вони були в межах двох годин з виникненням ознак інфаркту (гнів оцінювався за семибальною шкалою).

Частими причинами нападів гніву були сімейні проблеми, конфлікти на роботі, поїздки. За словами вчених, під час гніву виділяються адреналін і норадреналін. Ці гормони підвищують артеріальний тиск, частоту пульсу, звужують кровоносні судини, провокують утворення тромбів. Саме тому гнів пов'язують з ризиком виникнення інфаркту. Всупереч наявній думці, відкрите вираження гніву зовсім його не знижує.

Фахівці зазначають, що прийом препаратів від гіпертонії - бета-блокаторів - скорочує ризик виникнення серцевого нападу після спалаху гніву. Вони рекомендують використовувати їх людям, схильних до гніву та інфаркту як превентивний захід. Корисні також регулярні фізичні навантаження. "Люди, схильні до спалахів гніву, тривожності, депресії або інших емоційних станів, повинні знати, що їхнє здоров'я в небезпеці", - заявляють автори.

До списку новин