загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Світовий банк дав Волині гроші на медицину

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Світовий банк підтримав структурні зміни медицини України і згідно з грантовим проектом виділив 4,5 млн дол США на поліпшення системи охорони здоров'я у Волинській області.

Про це повідомив 20 травня під час оперативної наради голова Волинської ОДА Борис Клімчук.

Наприкінці минулого року Світовий банк разом з МОЗ України розпочав підготовку чотирирічного проекту щодо реформування регіональних систем охорони здоров'я.

Волинь стала однією з 11-ти областей України, проект якої пройшов і витримав захист у цій міжнародній фінансовій установі.

Протягом двох років область отримає 4,5 млн дол США.

Про це повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

Зі слів начальника головного управління охорони здоров'я Волинської ОДА Ігоря Ващенюка, проект охоплює всю область і реалізовуватиметься в трьох напрямах: профілактика захворювань (серцево-судинні захворювання, онкологія, цукровий діабет, хвороби дихальних шляхів),

Також завдяки проекту буде поліпшено якість надання медичних послуг та структурну перебудову медицини області (створення нових амбулаторій, лікарень та їх оснащення).

До списку новин