загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Старіння людини сповільнюється, але - після 90 років

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Професор еволюційної біології Каліфорнійського університету (США) Майкл Роуз стверджує, що людський організм перестає старіти після 90 років.

У такому похилому віці стан здоров'я хоч і не поліпшується, але і не погіршується, повідомляє Directpress.ru.

Також недавні дослідження каліфорнійських учених показали: жодні дієти не здатні забезпечити довголіття, адже довге життя - це, передусім, спадковий «привілей». Більш за те, навіть наявність або відсутність шкідливих звичок на тривалість життя особливо не впливає.

Незважаючи на погану екологію і зростання кількості стресових ситуацій, кількість довгожителів у світі зростає. Учені вирахували, що у сучасних дітей в середньому в 8 разів більше шансів дожити до ста років, ніж у їх бабусь і дідусів.

До списку новин