загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ребцентри масово відкриваються на Харківщині

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

В Ізюмському районі на Харківщині цього року відкриються три територіальні центри побутової реабілітації для людей похилого віку.

Про це під час кущового семінару-практикуму для голів місцевих рад повідомив голова Ізюмської райдержадміністрації Валерій Білокудря.

- Ми повинні сьогодні найбільше уваги приділяти двом категоріям людей: це підростаюче покоління і люди похилого віку. - говорить Валерий Білокудря. - Я порадив би вам побувати у нас у відділеннях центру побутової реабілітації людей похилого віку, у нас їх 11 в районі. Ми цим пишаємось, очолює терцентр заслужений працівник цього напрямку.

За словами голови району, в цьому році на Ізюмщині відкриють мінімум три відділення терцентру (минулого року таких установ відкрили п’ять, і вони стали дуже корисними для людей, що потребують уваги).

Тамара Кіч

До списку новин