загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Світ виступив проти тютюну: курці стають молодшими, а хвороби небезпечними

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Сьогодні відзначається "Всесвітній день без тютюну", який проголосила Всесвітня організація охорони здоров'я. Спеціалісти хочуть розказати в цей день про ризики, які пов'язані з тютюнопалінням. У багатьох країнах люди вийшли на вулиці, щоб підтримати важливу акцію. Зокрема, студенти в Індії вийшли з плакатами про небезпеку паління. В Ємені намалювали спеціальний плакат на відповідну тему, адже в країні дуже багато тих, хто палять тютюн і щороку ця цифра збільшується.

Одна з найгірших ситуацій зафіксована в Індонезії, де вік курців зменшується. Так, паління є нормою для місцевих старшокласників. Через це уряд країни вимагає від тютюнових компаній поставити на свою продукцію інформацію і фотографію з попередження про небезпеку для здоров'я. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, майже троє з чотирьох дітей у віці від 13 до 15 піддаються рекламі сигарет на телебаченні та рекламних щитах.

До списку новин