загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Підсолоджувачі: чи існує небезпека?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Фахівці медичної школи при Університеті Вашингтона провели велике дослідження, що стосується цукрозамінників.

Підсолоджувач сукралоза (харчова добавка Е955), що входить до складу штучних цукрозамінників, небезпечна для здоров’я. Такий висновок після серії досліджень зробили фахівці медичної школи при Університеті Вашингтона.

Керівник дослідження Яніно Пепіно з’ясувала, що після прийому сукралози змінюється реакція організму на інсулін. У результаті рівень інсуліну і цукру в крові підвищується, і зростає ризик розвитку діабету другого типу. Фахівці залучили до досліджень людей з надмірною вагою, які раніше не брали підсолоджувачі і не хворіли на діабет. Дослідники так пояснюють реакцію на сукралозу: організм сприймає солодкий смак і починає виробляти гормони, порушуючи обмін речовин.

До списку новин