загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Любов до кави прирівняли до психологічної залежності

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Експерти впевнені, що кава та інші кофеїновмісні продукти здатні викликати у людини стійку залежність, яку можна прирівняти до психічних розладів.

Якщо залежна людина захоче відмовитися з яких-небудь причин від вживання кави, то йому доведеться пройти через всі етапи «відміни», що супроводжуватимуться хронічною втомою, дратівливістю, проблемами з концентрацією уваги і головним болем.

Учені так само попереджають, що оскільки кофеїн збільшує вироблення шлункової кислоти, зловживання кави може призвести до виразкової хвороби, виразкового езофагіту, гастроезофагеальної рефлюксної хвороби.

До списку новин