загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Психічні захворювання можуть почати діагностувати за аналізом крові

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Психічні захворювання украй негативно впливають на житті не лише пацієнтів, але і їх близьких. У середньому наявність подібних недуг скорочує тривалість життя на 20 років.

До 2020 року Всесвітня організація охорони здоров’я передрікає вихід депресії на друге місце після хвороб серця у списку недуг, що негативно відбиваються на стані людини. З точки зору соціального навантаження, на психічні хвороби припадає 15% навантажень у розвинених країнах.

Фахівці вважають, що впоратися з проблемою можна, в першу чергу, зрозумівши її. Частенько недуги викликає комплекс біологічних, психологічних і зовнішніх чинників. Те ж, до речі, стосується й інших захворювань. Наприклад, онкологія рухається за рахунок комплексних досліджень.

Так, генетика сильно зрушила з місця протиракову терапію, зробивши її персоніфікованою. Тепер же аналогічний підхід застосовується відносно психічних захворювань. Наприклад, дослідження 60 тис осіб дозволило виявити поширені генетичні чинники ризику у пацієнтів з аутизмом, синдромом гіперактивності та дефіцитом уваги, біполярним розладом, депресією і шизофренією.

Проводилося і сканування мозку, яке також виявило схожі схеми мозкової активності у людей з тривожними розладами і відхиленнями в настрої. А зараз в Уельсі відбувається набір 6 тис осіб. Протягом трьох років очікується збір зразків крові та свідчень пацієнтів. Інформація ляже в основу бази даних з психічних розладів. В ідеалі діагностика повинна звестися до аналізу крові.

До списку новин