загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Ефективна терапія для покращення зору

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Спробуємо вдатися до цигун-терапії, традиційного китайського мистецтва саморегуляції організму за допомогою енергії ци, завдяки якій здійснюються всі життєві процеси. Ця система оздоровлення включає в себе медитативну практику і гімнастичні вправи, що їх у надзвичайно повільному темпі і дуже плавно. Завдяки глибокому розслабленню вона допомагає звільнитися від тілесних зажимів, які заважають вільному перебігу ци.

Вправи для очей включають три етапи: розслаблення тіла, м'язів обличчя і очей; тренування очних м'язів; напрямок енергії ци до очей для поліпшення зору.

Перш ніж приступати до вправ, важливо заспокоїти свідомість і вирівняти дихання.

Сядьте на стілець або в крісло якомога більш зручно, розслабтеся. Постарайтеся відкинути всі сторонні думки і зосередитися на диханні. Дихайте рівно і глибоко, вдихаючи носом і видихаючи ротом.

1. Часто-часто моргайте очима одну-дві хвилини.

2. Прикладіть долоні до чола і зробіть кілька рухів вниз до підборіддя, як ніби ви вмиваєтеся. У цей час уявляйте, що ви змиваєте втому і «погану енергетику». Проробіть цю вправу 10 разів. Закінчивши її, не поспішайте відкривати очі. Сидячи з закритими очима, зосередьте свій внутрішній погляд на очних яблуках, на живильних їх судинах. Відкривайте очі повільно.

3. Гарненько розігрійте долоні, потерши їх одна об одну, складіть їх човниками і потримайте напроти очей, не торкаючись до повік, як би прогріваючи очі теплом долонь.

4. При зімкнутих повіках обертайте очима за годинниковою стрілкою 20 разів, стільки ж - проти годинникової; потім - 20 разів по горизонталі і стільки ж по вертикалі.

5. Повторіть попередню вправу, але вже з відкритими очима.

6. Сфокусуйте погляд на кінчику носа, а потім переведіть його на який-небудь об'єкт, що знаходиться в двох-трьох метрах від вас, потім - на дальній об'єкт десь у лінії горизонту. Повторіть 20 разів.

7. Подушечками трьох пальців - вказівного, середнього та безіменного - дуже-дуже легко натискайте на закриті повіки 8-10 разів. Виконуйте відразу двома руками.

8. Наостанок разів п'ять сильно-сильно зіжмурьте очі, не відкриваючи повіки.

До списку новин