загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Вчені вважають, що вітаміни можуть пошкодити імунітету

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вітаміни вкрай необхідні для нормального існування людини, однак зловживання ними не можна.

Наука доводить, що насправді вітаміни парадоксальним чином можуть позначитися на імунній системі. Такі висновки зробив завідувач відділенням інфекційних захворювань в дитячій лікарні Філадельфії Пол Оффрит.

У своїй статті він докладно розповів про всі підводні камені, з якими може зіткнутися людина, приймаючи вітаміни. На його думку, особливо небезпечні мультивітаміни. Саме вони здатні значно збільшити ризик розвитку раку і хвороб серця, а також значно скоротити тривалість життя. Фахівець також стверджує, що кращий спосіб отримати вітаміни це здорова дієта з великою кількістю фруктів і овочів. Люди повинні приймати вітамінні добавки тільки тоді, коли не можуть отримати достатньої дози вітамінів через їжу або за потребою. Однак, перед цим необхідно обов'язково проконсультуватися з лікарем або дієтологом для того, щоб розрахувати необхідну дозу.

До списку новин