загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Найкращі ліки від усіх хвороб знайдені, - британські вчені

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Хто ж не чекає відпустки, щоб вирушити в екзотичну подорож та мати фантастичний відпочинок?

Проте, є й люди, які надають перевагу заощадженню і проводять відпустку вдома або на дачі.

Вчені провели дослідження, згідно з яким періодичні подорожі визнані обов'язковими для кожної людини.

Згідно з новим дослідженням британських вчених, повернувшись з подорожі під час відпустки, люди не тільки відчувають щастя, а й значне поліпшення стану здоров'я, яке не припиняється й після повернення на роботу.

Поїздка в екзотичні країни, наприклад, знижує артеріальний тиск, покращує сон і знижує стрес, повідомляє видання Daily Mail.

Позитивний настрій від щорічної відпустки, під час якої було здійснено подорож, триває, принаймні, на два тижні довше, ніж в інших випадках. Нерідко позитивний ефект відчувається протягом декількох місяців. Експерти стверджують, що людина щороку повинна використовувати всю свою відпустку по-максимуму, щоб відчути на собі позитивний ефект від відпочинку.

У ході дослідження вчені порівняли ключові маркери здоров'я серед туристів, які відвідують такі країни, як Таїланд, Перу, Мальдіви, і людей, які проводять відпустку вдома.

Дослідження показало, що середній рівень артеріального тиску у людей, які їздили в екзотичні країни впав на 6%, в той час як тиск у людей, які залишалися вдома, зросло на 2% за той же період.

Таким чином, подорожі в далекі країни підвищують стресостійкість на 29%, і випробування показали, що вони знижує рівень цукру в крові, зменшують ризик діабету, роблять талію тоншою, покращують настрій і підвищують рівень енергії.

Психотерапевт Крістін Веббер, який проводив дослідження, стверджує, що зниження артеріального тиску зменшує ймовірність виникнення інсульту та інфаркту, а також покращує якості сну, робить позитивний вплив на імунну систему. За словами Вебера, людині щоб повністю відпочити і розслабитися, потрібно не тільки лежати на пляжі, але й активно рухатися під час поїздки за кордон.

До списку новин