загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Фізичними вправами можна змінити ДНК

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Фізичні вправи навіть у малих кількостях змінюють вираз вродженої ДНК. Нове дослідження, проведене в Університеті Лунда у Швеції, показало, що під час фізичної активності відбуваються епігенетичні зміни в жирових клітинах.

Клітини тіла містять ДНК з генами. Гени успадковуються, тому не піддаються змінам. Однак, вони мають метильної групи, які впливають на експресію гена (його включення або виключення).У ході дослідження вчені вивчали зміна метильних груп в жирових клітинах у 23 здорових чоловіків у віці близько 35 років, які раніше не займалися спортом. Під час спостережень вони протягом 6 місяців займалися аеробікою і ловили рибу на спінінг. У результаті виявилося, що у випробовуваних епігенетичні зміни відбулися в 7000 генів у людини 20-25 000 генів).

Примітний той факт, що в це число входили гени, пов'язані з діабетом 2-го типу та ожирінням.В результаті дослідники прийшли до висновку, що фізична активність може з'явитися одним із механізмів, завдяки якому гени впливають на ризик того чи іншого захворювання. Дане дослідження є унікальним у своєму роді, оскільки ніколи раніше вчені не вивчали процес метилування ДНК в жирових клітинах під час занять спортом або фізичної активності.

До списку новин