загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Зловживання вітамінами скорочує життя

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Надлишок вітамінів С і Е негативно впливає на здоров'я людини.

Зловживання вітамінами С і Е негативно впливає на здоров'я і може навіть скоротити тривалість життя.

Як повідомляє The Daily Mail, такого висновку дійшли вчені з Університету Глазго після експериментів на польових мишах.

Організм не виробляє і не запасається вітаміном С і поповнює його запаси з їжі чи добавок. Однак вчені встановили, що нормальна добова доза його повинна не перевищувати 40 міліграмів.

Вітамін Е допомагає підтримувати структуру клітин. Однак його добова доза не повинна перевищувати 4 міліграми для чоловіків, і 3 міліграми – для жінок. В популярних пігулках доза більша в 100 разів.

Експеримент на польових мишах показав, що надлишок вітамінів С і Е скорочує тривалість життя. Гризунам віком 2 місяці давали великі дози вітамінів. А потім порівнювали їхню тривалість життя із групою мишею, які не приймали ніяких препаратів.

Таким чином вчені встановили, що миші на вітамінах живуть на чверть менше. Вчені дійшли висновку, що вітаміни у великих дозах можуть бути токсичними. Дослідники після експерименту радять не приймати їх у пігулка і поповнювати запаси в організмі з їжею.

Нагадаємо, що "кінські" дози вітаміну С спричиняють проблеми із нирками.

До списку новин