загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Від монотонної роботи люди стають тупішими – вчені

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Тестування показало професії, з якими люди стають тупіший. Норвезькі вчені довели, що від нецікавої роботи людина стає дурнішою. Найчастіше така деградація загрожує співробітникам паспортного і імміграційного контролю в аеропортах, пише ІА «Наголос».

Зазначимо, що монотонні обов'язки призводять до того, що мозок починає працювати в режимі автопілота, а це означає, що утруднення можуть викликати навіть прості завдання.

Виявилося, що помилки в діях людини можна передбачити за 30 секунд. Щоб це визначити, вчені проаналізували активність мозку за допомогою спеціального сканера.

Мозок працює економічніше, докладаючи менше зусиль для виконання однієї і тієї ж задачі. При цьому збільшується активність в іншій частині мозку, яка зазвичай активізується в стані відпочинку.

Додамо, що це дослідження може допомогти вченим розробити спеціальну систему раннього оповіщення пілотів. Для цього до голови льотчика буде прикріплюватися апарат, що фіксує сигнали мозку і застерігає користувача за 30 секунд до того, як почнеться неправильний хід мислення.

Отримавши подібний сигнал, людина фокусується на завданні і стає уважнішою.

Наталія Юрчук

До списку новин