загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Майже 5 тис. ветеранів війни щорічно проходять курс лікування в обласному госпіталі на Луганщині

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Керівництвом Луганської обласної державної адміністрації приділяється величезна увага інвалідам ВВВ, учасникам бойових дій, воїнам-інтернаціоналістам. Затверджена в області «Комплексна обласна програма соціального захисту ветеранів війни, праці, військової служби, воїнів-інтернаціоналістів, пенсіонерів та громадян похилого віку на 2012-2016 роки» дозволяє всебічно поліпшити медичне забезпечення цієї соціально незахищеної категорії населення.

Усі необхідні умови для отримання висококваліфікованої стаціонарної допомоги створені в умовах Луганського обласного госпіталю ветеранів війни ім. маршала А.І. Єременка. Щорічно курс лікування тут проходить 4700-4800 ветеранів війни.

У складі госпіталю функціонують чотири стаціонарних відділення (терапевтичне та неврологічнепо 65 ліжок, кардіологічне та хірургічнепо 60 ліжок), кабінетирентгенологічний, фізіотерапевтичний, ендоскопічний, стоматологічний, функціональної та ультразвукової діагностики, лікувальної фізкультури та масажу, клініко-діагностична лабораторія. У хірургічному відділенні щороку проводиться до 500 різних оперативних втручань, вік хворих становить у середньому 80-85 років.

Цьогоріч для госпіталю придбано нове медичне обладнання: УЗД-апарат стоматологічна установка, біохімічний аналізатор, електрокардіограф, обладнання для пральні та харчоблоку.

За підтримки обласної державної адміністрації та обласної ради забезпечено фінансування обласного госпіталю в повному обсязі.

До списку новин