загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чи впливає наш настрій на здоров’я серця?

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Чи існує звязок між нашим настроєм і здоровям, зокрема, здоровям серця? Відповісти на це питання спробували американські дослідники.

Ні для кого не секрет, що настрій безпосередньо визначає наше самопочуття і ставлення до світу. Люди, для яких позитивний настрій став нормою життя, легше переносять будь-які життєві негаразди і, навіть якщо вони трапляються, оговтуються від них швидше в порівнянні зі своїми песимістичними колегами.

В новому дослідженні вчені вирішили з’ясувати, як впливає загальний настрій на роботу серця.

Результати показали, що тривале перебування в доброму гуморі допомагає запобігти появі захворювань серця і серцевих нападів. Було відмічено, що позитивні люди, так звані оптимісти, набагато рідше вмирають в результаті серцевої недуги.

В той же час, постійне перебування в пригніченому настрої може призвести до серцевих хвороб. Такі люди часто стикаються з різними життєвими проблемами, під дією цього людина часто переживає і хвилюється. Так утворюється замкнене коло.

В середньому, оптимістично налаштовані люди в 2 рази рідше страждають від серцево-судинних захворювань. Такий висновок був зроблений після обстеження 545 осіб. За словами дослідників, це пояснюється просто: оптимісти не впадають в депресії, і не перебувають у стані апатії. Таким чином, їхня фізична активність досить висока, що і є кращою профілактикою таких захворювань як гіпертонія і атеросклероз.

Однак, як в усьому, не варто забувати і про зворотний бік питання: оптимісти схильні переоцінювати свої сили, і в підсумку заробити серцеву недостатність — така думка німецьких дослідників. Але це стосується лише тієї групи оптимістів, які болісно реагують на будь-яку невдачу, що переростає в стрес.

Позитивний вплив доброго настрою на здоров’я серця і загальне самопочуття ніхто заперечувати не буде.

Аліна Танько

До списку новин