загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Факти про шкідливу повсякденність

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Нас щодня оточують, здавалося б, звичайні речі. Їжа, предмети домашнього побуту, усілякі засоби та аксесуари — все, без чого ми не мислимо наше життя, і багато з того, що ми вважаємо корисним — насправді таїть у собі небезпеку для здоров’я.

Якщо жирні чіпси та алкогольні напої, електронні гаджети та синтетичні аксесуари далеко очевидно не найкращим чином позначаються на нашому самопочутті, і ми намагаємося іноді, але контролювати взаємодію з ними, то ми не обмежуємо себе багато в чому іншому, а варто було б …

Попкорн. Він набагато більш корисний, ніж інші снеки. Не настільки калорійний, а якщо не містить різні ароматизатори, то й не настільки шкідливий. Небезпека криється в твердих, зернах які не розкрилися — не намагайтеся їх розгризти. Також краще віддавати перевагу попкорну домашнього приготування, коли ви можете контролювати кількість солі і масла, які додаються.

Вода. Пити її регулярно (до 8 склянок на день) радять фахівці, однак почуття міри в даному випадку більш ніж важливо. Якщо комусь здається важким і непотрібним споживання 2 л води на день, то існує й інша крайність — пити її в декілька разів більше цієї норми. За певних обставин перенасичення організму водою може спровокувати летальний результат. Таке зазвичай відбувається при сильних фізичних навантаженнях, коли протягом одного дня людина, що займається спортом, жадає наситити свій організм вологою, яка втрачається в процесі занять. Це небажано, тому що порушується водно-сольовий баланс, з організму вимиваються поживні речовини. Тому спортсменам замість простої питної води рекомендовані до вживання спеціальні спортивні напої.

Тефлон. Сучасне нововведення, значно полегшує процес приготування їжі на сковороді і в інших ємностях. При сильному нагріванні покрита тефлоном поверхня виділяє токсичні речовини, що провокують у людини симптоми, схожі з грипом. Деякі дослідження показали навіть взаємозв’язок таких випарів і розвитку раку. Небезпека тефлону більш висока в рази, коли такий виявляється низької якості.

Сонцезахисний крем. Без нього категорично не рекомендується приймати сонячні ванни, але часте його використання не менш шкідливо. Хімічні речовини, що містяться в сонцезахисних засобах, провокують порушення гормонального балансу. Не потрібно думати, що використання сонцезахисного крему робить багатогодинне перебування на сонці нешкідливим — однієї години буде цілком достатньо, щоб отримати користь. Нанесення крему необхідно здійснювати в перші хвилини перебування на сонці.

Лимонна кислота. Часом незамінний інгредієнт в домашніх стравах, він же широко використовується на виробництві. Стоматологи стверджують, що кислота згубно впливає на зубну емаль, а оскільки в достатній кількості вона знаходиться в багатьох фруктах, то перенасичувати свій організм газованими напоями та іншими продуктами, в які кислота була додана штучно, не потрібно.

До списку новин