загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Щоб довше жити, треба менше їсти!

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Не останню роль у формуванні здоров’я, а тому і тривалості життя, відіграє стан шлунково-кишкового тракту.

Китайські вчені встановили, що поліпшити обмін речовин і змінити в кращу сторону склад кишкової мікрофлори вдасться, якщо бути більш помірним і стриманим у питаннях споживання їжі. Помірне голодування корисне для здоров’я.

Такого роду коригування харчування призводить до зміни якісного складу мікроорганізмів, що заселяють кишечник людини. У ході дослідження було встановлено, що в цьому випадку з кишкової мікрофлори практично зникають патогенні мікроорганізми, а корисні розмножуються активніше. Діяльність корисних бактерій, відповідно, обумовлює поліпшення обміну речовин і роботи імунної системи.

Раніше в ході наукових експериментів і спостережень було встановлено взаємозв’язок між збільшенням тривалості життя і зниженням калорійності щоденного раціону на 30-40% від нині дозволеного (2000 ккал). Дане ж дослідження показало, що поліпшення унаслідок помірного харчування складу кишкової мікрофлори сприяє продовженню життя на 20%.

До списку новин