загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Чому жінки живуть довше, ніж чоловіки

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Японські вчені в ході своїх численних досліджень з’ясували причину жіночого довголіття. На думку японських вчених жіноча імунна система, яка контролює всі захисні властивості організму, “старіє” набагато повільніше чоловічої імунної системи.

З цієї причини жінки набагато ефективніше протистоять різноманітним вірусам і отже живуть довше чоловіків.

Для вивчення вікових трансформацій в імунній системі чоловіків і жінок японськими вченими був узятий аналіз крові у 356 респондентів і зроблено лабораторне дослідження. У ході даного тестування було виявлено, що з віком кількість лейкоцитів в крові знижується, не дивлячись навіть на гендерну приналежність. А ось рівень лімфоцитів, навпаки, виявився у жінок більше.

Японські вчені переконані, що між отриманими показниками можна провести певну аналогію, так як у чоловіків в юності рівень лімфоцитів набагато більше. Але разом з тим, лімфоцити певного різновиду зникають у жінок набагато повільніше. Також автори даного дослідження встановили, що імунна система людини може вказати біологічний вік свого господаря за віковими мутаціями імунних клітин, які безпосередньо впливають на тривалість життя як чоловіків, так і жінок.

“Вікові зміни імунологічних параметрів розрізняються у жінок і чоловіків”, як було встановлено японськими дослідниками. Проведене ними дослідження встановило той факт, що у жінок уповільнений темп зниження даних параметрів значною мірою збільшує тривалість життя. Також вчені врахували той факт, що жіночий організм на відміну від чоловічого виробляє набагато більше естрогену, який здатний захищати жіночий організм від всіляких серцевих хвороб аж до настання менопаузи. На думку японських вчених свою роль в уповільненні старіння і тривалості життя відіграють також і статеві гормони, які благотворно впливають на імунну систему, в першу чергу – на певні види лімфоцитів.

До списку новин