загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Американці розкрили нову причину хронічної втоми

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Вчені з медичного коледжу в Південній Флориді припускають, що синдром хронічної втоми може бути викликаний вірусом герпесу HHV-6.

Про це повідомляє «Российская газета».

«Більше 95% населення заражені HHV-6 з трирічного віку. Він неактивний і безпечний, поки імунна система людини працює нормально. Але у пацієнтів з ослабленим імунітетом вірус може активізуватися. Це обумовлює захворювання та розлади, включаючи неврологічні дисфункції, енцефаліт і пневмонію», - зазначають медики.

У результаті експерти з'ясували, що серед людей з синдромом хронічної втоми HHV-6 трапляється удвічі частіше за тих, хто на втому не скаржиться.

Цей взаємозв'язок пояснюють тим, що HHV-6 підвищує температуру тіла і викликає почуття загальної втоми. Герпес небезпечний своєю спадковою природою: HHV-6 може передаватися дітям від батьків.

Провідний автор дослідження Пітер Медвецький сподівається, що результати роботи допоможуть включити противірусні препарати в терапію СХВ.

До списку новин