загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Волоські горіхи зупиняють розвиток недоумства

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Про користь волоських горіхів учені знають давно. Зокрема, вважається, що горіхи позитивно позначаються на стані мозку.

Співробітники Каліфорнійського університету в Сан-Франциско (США) встановили, що недоумство пов’язане з рівнем заліза у складі людської крові. При браку заліза розвивається анемія, унаслідок якої падають показники еритроцитів. Ці клітини крові переносять важливий елемент - кисень. Якщо транспортна функція не працює, то знижується розумова активність, оскільки тканини мозку відчувають кисневе голодування.

Проте є вихід - правильне харчування. Учені радять робити наголос на волоські горіхи. Далі у списку йдуть боби, печінка, рибний і м’ясний стейки. У цілому хорошим доповненням до горіхів буде середземноморська дієта, багата овочами і фруктами. Особливо уважно за рівнем заліза і способом життя варто стежити особам старше 65 років.

“Скорочення надходження кисню у мозок негативно позначається на пам’яті і на когнітивних здібностях. Підсумком може стати пошкодження нейронів і недоумство”, - відзначає Кристина Яффе, автор дослідження.

До списку новин