загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Українці займаються самолікуванням, через недовіру до лікарів – експерт

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Українці не довіряють лікарям і часто вибирають самолікування. Про це під час прес-конференції повідомив радник міністра охорони здоров'я Віктор Чумак.

"Фальсифіковані та неякісні ліки: життя українців під загрозою!" Заявив радник міністра охорони здоров'я Віктор Чумак.

Радник міністра наполягає, що Україні необхідно суттєво підвищити рівень надання медичної допомоги. "Не вміють виписувати рецепти, лікар не користується довірою пацієнта. Рівень самолікування у нас дуже високий", - обурився він.

За словами експерта, Україна втратила систему радянської медицини, а свою ще не напрацьована. Він зазначив, що формування галузі вже йде, але в той же час не можна спрогнозувати, скільки років знадобиться для того, щоб українці стали довіряти лікарям.

Чумак також зазначив, що українці страждають не від неякісних ліків, а від неправильного їх застосування. Медик заявив, що рівень фальсифікату медичних препаратів в Україні дуже низький, а саме - 0,06%. "Люди страждають не від ліків і не тому, що ліки неякісні, а тому, що їх неправильно приймають", - переконаний він.

До списку новин