загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Стежимо за здоров'ям на робочому місці

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Гімнастика для тих, хто сьогодні біля монітора.

Кожну вправу можна робити скільки завгодно довго. Мінімум - 1 хвилина на вправу. Виконуйте або по одній вправі кожні півгодини, або по три, але щогодини.

1. Потягніть пальці ніг на себе так, щоб на підлозі стояли тільки п'яти.

Відчуйте напругу литок. Перебирайте п'ятами по підлозі, немов крокуючи: вперед-назад, вправо-вліво, розходячись і сходячись - здійснюйте імітацію будь-яких кроків. Потім поставте ступні на шкарпетки, п'яти відірвіть якомога вище і виконайте такі ж кроки на носках.

2. Відкиньтеся в кріслі, можна при цьому спертися руками на сидіння.

Відірвіть ступні від підлоги, а коліна і частину стегон злегка підніміть від сидіння. Дрібно-дрібно згинайте-розгинайте коліна: коли права гомілка піднімається, ліва опускається і навпаки. Ви повинні базікати ногами в повітрі, тримаючи їх на вазі. Зупиніться, 10-15 разів стукніть ступнями один про одного і продовжуйте вправу знову.

3. Поставте одну ногу на п'яту, потягнувши носок на себе, іншу, навпаки, на носок.

Потім відірвіть обидві ступні від підлоги і «приземлитеся» в дзеркальному положенні - та нога, що впиралася на п'яту, тепер постає на носок, а інша - на п'яту. Повторіть кілька разів.

4. Трохи відсуньте стілець від столу, руки покладіть під стегна.

Можна спертися спиною об спинку. Крокуйте на місці, при підйомі коліна вгору обов'язково відривайте стегно від стільця, допомагаючи собі рукою. Опускати ногу краще на повну ступню, але можна - тільки на шкарпетки.

5. Випрямити ноги і підніміть їх паралельно підлозі (під стегна можна підкласти руки або пару книг).

За рахунок руху в гомілковостопному суглобі описуйте ступнями кола, спочатку назовні, потім всередину.

До списку новин