загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Правильне харчування поліпшує пам’ять

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Нормалізація ваги не тільки сприяє зміцненню імунітету, але і покращує пам'ять. До такого висновку прийшли фахівці з Університету Умео, поспостерігавши за станом здоров'я 20 огрядних жінок у віці близько 61 року.

Під час дослідження жінок змусили правильно харчуватися протягом 6 місяців. Половина жінок дотримувалася раціону, що складається на 30% з білків, 30% з вуглеводів і 40% з ненасичених жирів. Друга група жінок харчувалася раціоном, який складався з 15% білків, 55% вуглеводів і 30% жирів. До початку дослідження і після вчені виміряли індекс маси тіла жінок і його склад. Також вчені перевіряли пам'ять, змушуючи запам'ятати обличчя та імена.

Пізніше тест проводили знову. Піддослідним пропонували показати людей та імена, які відповідають першій букві їх імені. Потрібно було відповісти, підходить буква чи ні.

За словами дієтологів, через 6 місяців індекс маси тіла в середньому знизився на 30, що нижче рівня ожиріння. Вага знизилась з 85 до 77 кілограм у середньому. Крім того, вчені відзначили, що пам'ять жінок почала працювати краще, про що свідчать показники сканування.

Так, фахівці відзначають, що схильним до повноти важливо звертатися до особистого дієтолога ще й тому, щоб не було проблем з пам'яттю.

За матеріалами Медичного центру НоуХауМед

Володимир Романюк

До списку новин