загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Як збільшити індекс довголіття

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Продовжити життя хоча б на 10-15 років? Цілком реально.

1. Прогулянки + зарядка = плюс 4,5 роки

Щоденна годинна прогулянка або легкий фітнес протягом того ж часу допоможе продовжити життя на 4,5 роки. Учені з Гарвардської медичної школи проаналізували розпорядок дня і стан здоров'я 650 тисяч американців старше 40 років за десятиліття. Людей розділили на групи за трьома показниками: індексом маси тіла, віком і обсягом виконуваних фізичних навантажень. Порівняльний аналіз показав: ті, хто робив зарядку чи гуляв 2,5 години на тиждень, в середньому жили на 3,4 роки довше. А ось збільшення активності до 7,5 години - неважливо, прогулянки це або легкі фізичні вправи, - приносили додаткові 4,5 роки життя. І все це незалежно від маси тіла. Дослідження показало, що стрункі пасивні люди жили на 3 роки менше, ніж повні, займалися спортом.

2. Правильне харчування + нормальна вага = плюс 7 років

Канадські вчені дійшли висновку, що правильний раціон може продовжити життя на 10 років. Вони протестували різні типи харчування, і виявилося, що люди, що вибирають дієту, близьку до середземноморської (з великою кількістю овочів, фруктів, горіхів, риби та кисломолочних продуктів), менше схильні до онкологічних і серцево-судинних захворювань.

А ось японські вчені 12 років спостерігали 50 тисяч чоловік у віці від 40 до 79 років і дійшли висновку, що маса тіла відіграє ключове значення в тривалості життя. Вони помітили, що ті, у кого до 40 років з'являється невеликий надлишок ваги (ІМТ 25-30), живуть в середньому на 6-7 років довше дуже «струнких». Худими вважаються люди з ІМТ (індекс маси тіла) менше 18,5 (норма - 18,5-25).

Факт у тему: недолік жирів в їжі значно скорочує життя.

3. Ентузіазм + друзі = плюс 10 років

Семирічне спостереження за 150 добровольцями показало, що громадська діяльність здатна значно продовжити життя. Протягом декількох років медики перевіряли стан їхнього здоров'я і рівень соціальної активності. Виявилося, що більш товариські люди жили в середньому на 10 років довше, ніж інтроверти. Самотність так само шкідлива, як викурювання 15 сигарет на день або малорухливий спосіб життя. А психологи впевнені, що воно небезпечніше, ніж ожиріння.

4. Освіта + сім'я = плюс 6 років

Хочеш жити довго - навчайся! Віктор Ріос Рулл з університету Міннесоти і Джозеф Піжоан-Мас з CEMFI проаналізували вплив освіти і сімейного стану на довголіття на прикладі 26 тисяч осіб. Виявилося, що випускники коледжу в середньому живуть на 6,1 роки більше, ніж ті, хто закінчив тільки школу.

Важливим чинником виявилося і сімейний стан: чоловік у середньому живе на 2,5 роки довше холостого. А от жінкам шлюб додає лише один рік життя.

Одружений білий чоловік 50 років з дипломом коледжу, якщо він не курить, проживе в середньому на 11 років більше свого холостого і активно кращого однолітка, має лише шкільний атестат.

5. Звичний розпорядок - шкідливі звички = плюс 10-15 років

Доведено, що зловживання алкоголем і куріння скорочують життя в цілому на 20%. Позбувшись від цих звичок, можна продовжити життя на 14-16 років. Вчені з університету Торонто повідомляють, що кидати палити краще до 40 років, в цьому випадку є шанс прожити стільки ж, скільки люди, які ніколи не курили.

Багаторічні дослідження показали, що кинули палити у віці 35-44 років жили довше на 9 років тих, хто не зміг розлучитися з пристрастю. І якщо від куріння потрібно відмовитися повністю, то з алкоголем не обов'язково зав'язувати на всі 100%. Келих хорошого вина в тиждень не надає згубної дії на здоров'я.

До списку новин