загрузка...
Блоги
Дзьобак Володимир Дзьобак Володимир РОЗДУМИ ПРО НАДВАЖЛИВЕ або ЧОМУ НАШІ ОЛІГАРХИ СТАЛИ МОГИЛЬЩИКАМИ НИНІШНЬОЇ УКРАЇНИ

Головним інструментом нинішніх олігархів є безправний люмпен, який живе на подачках від держави, на грані фізичного виживання. Ось чому значна частина пенсіонерів є найкращим їх електоратом, який і допомагає часто приводити до влади їх ставлеників. Для малого і середнього бізнесу сьогодні закриті економічні ліфти у цілих галузях економіки, бо з кожним роком сфери зацікавленості олігархії збільшуються, перекриваючи кисень усім іншим.

Всі блоги
Колонка автора
Всі колонки авторів
Петиції ВАП
ВИМАГАЄМО ІНДЕКСАЦІЇ НАШИХ ПЕНСІЙ!!!
2 Подробиці Подати пропозицію
Опитування
Чи дотримуєтесь Ви правил карантину?

Розгульний спосіб життя в молодості веде до недоумства

Збільшити шрифт Зменшити шрифт
Надіслати
Друкувати

Якщо людина в підлітковому віці часто випивала, то у неї аномально рано (до 65 років) може розвинутися деменція

Про це пише The Guardian з посиланням на дослідження приблизно 500 тисяч осіб. Пітер Нордстром з Університету Умео проаналізував медичні дані людей - одні записи робилися в 18 років, а інші - в 54 року.

Крім спиртного, серед інших чинників ризику виявилися інсульт, антипсихотні препарати, депресія, наявність деменції у батька, вживання наркотиків, спочатку знижені когнітивні функції, малий зріст і високий тиск. Укупі дані чинники стояли за 68% з 487 випадків раннього розвитку деменції.

Люди з мінімум двома чинниками ризику і ті, хто потрапив у нижню третину за показниками тесту на когнітивні здібності, в 20 разів частіше стикалися з деменцією. За словами фахівців, даним чинникам ризику можна запобігти. Однак дуже важко зрозуміти, у кого саме розвинеться деменція, говорять медики.

До списку новин